• Wpisów:774
 • Średnio co: 2 dni
 • Ostatni wpis:3 lata temu, 16:57
 • Licznik odwiedzin:39 537 / 1699 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Dzieńdoberek misie
Postanowiłam, że urządzę krytykę waszego bloga. Znajdziecie w nim:
-kody css
-punkty {do 1-10} za wygląd bloga
-porada
-itp.
Kto się zgłasza?


 

 
Hola misie. Mam nowy wyglądzik. Podoba wam się? Jest Morsko-biały. Tło jest fioletowe a u góry są serduszka z Violetty. A i zapomniałam bym avek z Fran Boooooooooooooski! Strasznie się mnie podoba.
Posyłam wam kod css na serduszko gif
.like-icon {
background-image: url("http://www.teatrpolski.wroc.pl/sites/default/files/images/serduszko.gif";;
height: 16px;
width: 16px
}
.dont-like-icon {
background-image: url("http://www.teatrpolski.wroc.pl/sites/default/files/images/serduszko.gif";;
height: 16px;
width: 16px
}
Ikonki


VIOLETTAVIOLETTA LIVERoxy{Mechi} i Fausta{Tini}Myślę, że wpis był fajny
Zaraz, zrobię następny wpis
 

 
Dzieńdoberek kochani
Idę zaraz do szkoły bo mam na 10.50.
Rzucam wam fotki z Twittera:Przepraszam, że takie małe
 

 


Od ostatniego czasu Internet nabiera coraz więcej informacji, o tajemniczym serialu który ma zastąpić ,,Violettę''. Serial będzie tej samej produkcji tylko pod nazwą ,,Soy Luna''. Nasi aktorzy z V3 potwierdzili koniec ,,Violetty''. Lecz Disney Channel udostępnił taki tweet: ,, Nowy serial na Disney Channel! Soy Luna! Opowiada o miłości, przyjaźni i pasji. Już niedługo na Disney Channel!''. Soy Luna będzie lepszy niż Violetta? Przypomnijmy że aktorzy będą mieli podobne ubrania i scenerię jak Violetta. Zobaczny foto:


Wpis na tym blogu też znajdziecie http://gopat.pinger.pl/
 

 
Kochani,
zostałam adminką na tym blogu: http://gopat.pinger.pl/.
Zapraszam na blog serdecznie wszystkie V-Lovers i Tinistas a także innych Posyłam wam fotki Morta na pocieszenie

~Lodovica~
 

 
aktor: Lodovica Comello
czas: około 2 tygodnie
trudność: proste
Włosy: Postaraj się ściąć włosy do ramion. Lokuj końcówki.
Usta: Lodovica nie maluje ust. Więc używaj błyszczyków, lub w ogóle nie maluj ust. Myj codziennie zęby, a zrobi to lepszy efekt.
Sylwetka: Zrezygnuj z chipsów itp. jedz owoce, warzywa albo chrupki serowe. Nie zapominaj o ćwiczeniach.
Ubiór: Lodovica kocha ciemniejsze kolory. Ubieraj więc się w kolorach: brązu, czerni, ale i biel też przejdzie.
Buty: Lodovica ubiera różne buty. Ubieraj buty jakie ty chcesz, a wyjdzie dobry efekt.
Foto:
Kopiujesz foto? Like'kujesz, Komentujesz
Ostatni wpis dziś, więc dobranoc moje mordki
~Lodovica~
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
aktor: Martina Stoessel
czas: około 4 tygodnie
trudność: średnia
OPIS
Włosy: Pielęgnuj je codziennie. Nie zapominaj o czesaniu! Lekko lokuj. Jeżeli jesteś innego koloru włosów co Martina poniżej 16 lat, lepiej nie farbuj!
Usta: Używaj lekkich szminek lub pomadek. Jeżeli nie chcesz tego używać stań się trochę naturalna i użyj błyszczyka. Staraj się o codzienne mycie zębów, a zrobi to lepszy efekt.
Sylwetka: Martina jest bardzo chuda, więc to jest trudne zadanie. Jedz zamiast czekolady, chrupki serowe, Martina i obsada jedzą je podczas tras. Pamiętaj o częstych ćwiczeniach około 1 raz dziennie.
Ubiór: Martina kocha ubierać spodnie. Wystarczy ładna czerwona koszula w grochy i wyglądasz jak Tini!
Buty:{Opcja dla starszych} Wysokie, i odważne! Nie bój się ubierać wysokich butów.


Które zdjątko ma być avatarem bloga?
Za niedługo z Lodovicą!
Ja spadam na Pingwiny z Madagaskaru bo lecą za 12 minut
~Lodovica~
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Ja oglądam codziennie o 19.00-20.00 na Puls TV i o 20.00-21.00 na Comedy Central. A wy? Na jakim programie oglądacie Pingwiny z Madagaskaru?

A w naszej wykreślance wygrał nasz król Julian. Ja byłam za Mortem, ale Król Julian te jest fajny

~Lodovica~
 

 
Martina podczas całej trasy Violetta En Vivo podróżowała z ekipą ..... i jej mamą. Mariana Stoessel w wywiadzie opowiedziała że jej córka ma jedynie 16 lat dlatego z nią jechała. ,,Mam nadzieję że moja córka Martina, sama sobie poradzi podczas Violetta Live, puszczam ją samą''-Mariana na Tt. Martina podczas tej trasy będzie już samodzielna i dorosła, ponieważ już w marcu obchodzi 18 urodziny.
Foty {TAK ZMIENIAŁA SIĘ MARTINA}:
~Lodovica~
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
WPIS DLA FANÓW KRÓLA JULIANA

Król Julian XIII - lemur katta, samozwańczy król zoo w Nowym Jorku. Przybył z Madagaskaru. Ma wadę słuchu, o czym dowiadujemy się z odcinków Przetrwać w miejskiej dżungli, Królestwo za kciuk, Zakazany wynalazek i Operacja: Jajko. Jest bardzo narcystyczny i zapatrzony w siebie. Posiada gekona o imieniu Stefan, którego na mianował gubernatorem Madagaskaru na początku filmu Madagaskar 2. O swoich zaletach mógłby prawić godzinami. Twierdzi, że jest doskonały i idealny. Uwielbia wszelkiego rodzaju błyskotki. Kocha i umie tańczyć, a czasami też śpiewa. Stale zakłóca pingwinom spokój, wyprawiając całonocne imprezy i wtrącając się w ich misje.
Lemur żyje w przekonaniu, że wszyscy go lubią i aprobują, jednak jego rozkazy wykonują wyłącznie inne lemury z jego habitatu - Mort oraz Maurice. Niestety, władca nie zwraca uwagi na potrzeby podwładnych, a co za tym idzie, traktuje ich na równi z przedmiotami. Mimo to sługi darzą go szacunkiem; król nie umie sobie poradzić bez nich. Reszta zwierząt nie akceptuje rządów Juliana, a z powodu jego niepokornej osobowości większość go też nie lubi. Julian twierdzi, iż był (jest) tajnym agentem, a także, że uratował świat przed zagładą, dzięki czemu stał się NPŚ'em Skippera. Wierzy w pradawnych bogów (są to jedyne istoty, przed którymi odczuwa respekt) i nie jest zbyt inteligentny (m.in. nie wie o potrzebie wymiany baterii w radiu). Julian myślał, że Marlenka jest jego dziewczyną, lecz nie potrafił jej tego wyznać. Dopiero po "walce" z Fredem w odcinku Miłość z automatu wyznaje wydrze, co do niej czuje, równocześnie zrzekając się tej miłości na rzecz wiewiórki. Myślał, że z kaczego jajka wykluje się dziedzic, którego nazwie JJ (Julian Junior). Skipper, pomimo niechęci do niego, traktuje lemura dobrze i zawsze ratuje go z opresji. W odcinku Wielki S.T.A.N.K. urania łzę, gdy zdaje sobie sprawę, że nie przeżyje już więcej przygód z lemurem. W odcinku Najlepszy wróg okazuje się, że Julianowi zależy na przyjaźni pingwina. Niestety, szef uważa go za wroga. W odcinku Czas stop Julian zaprzyjaźnił się z Kowalskim, a w odcinku Kaboom - z Rico. Na pingwiny mówi "głupie ptaki" czasem "gupie", zaś Skipper nazywa go "Ogoniastym" (Julian myślał, iż jest to kryptonim).

W odcinku Problem z Żelusiem król jest stenotypistą (zapisuje każde słowo podczas rozprawy sądowej). Niestety, zamiast o rzeczywistym wydarzeniu, opisywał zmyśloną przez siebie historię, w której to jest szpiegiem, a jego partner to buldożer. W odcinku Ni wydra, ni... mówi "Co na to powie moja matka?", z czego można wywnioskować, że mama lemura żyje, a w odcinku Mały ptaszek dowiadujemy się, że jego tata jest w niebie. Mimo braku inteligencji, Julian jest dobry i dosyć sprytny. Widać to w odcinku Zemsta doktora Bulgota, kiedy to udaje wspólnika złego delfina, a w rzeczywistości dąży do zniszczenia "ognistego pierścienia".

Jego charakterystyczny sposób mówienia zdobył już rzesze fanów na całym świecie, a zwrot "Mówiłem, nie tykaj mnie w stopę!", jest już kultowym elementem tego serialu.Lubicie Króla Juliana?
Wykreślanka


~Lodovica~
 

 
Kochani, nie wierzę! Wygrałam w konkursie na blogu: http://el.aire.pinger.pl/, Zosia pozdrawiam Ciebie Wygrałam dzięki wam kochani
Nie dość że dzisiaj doszliśmy do 9 000, to wygrałam. Łapcie zabawy
Wykreślanka {odpadło zdjęcie nr 3}


Zdrapka z prezentami{wszyscy wygrywają!!!}


Kto to? {za odp 2 kom}


~Lodovica~
 • awatar Winter Catrines: To Violetta? xD Odpada 4 Zaparzsam do mnie, może skomentujesz jakiś wpis...;3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
WPIS DLA FANÓW MORTAMort to lemurek myszaty. Słodki, śmieszny, nieporadny i naiwny. Nie jest zbyt inteligentny, toteż nie odczuwa bólu. Gdy ktoś zaczyna zachowywać się wobec niego lekceważąco, nawet tego nie zauważa. Jest bardzo zadowolony, kiedy ktokolwiek się nim interesuje, toteż nie obchodzi go, czy "zainteresowanie" polega na rozpieszczaniu go, czy też na traktowaniu go jak rzeczy. Gdy czegoś potrzebuje, przestaje zwracać uwagę na cokolwiek innego. W wielu sytuacjach nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa i nie traci humoru. Uwielbia mango. Uważa, że potrafi zrobić wszystko, co umieją inni. Kiedy wbije sobie do głowy jakiś pomysł, nigdy nie słucha zdania pozostałych na ten temat - można powiedzieć, że zawsze dąży do celu po trupach. Boi się lwów. Niezmordowany wielbiciel króla Juliana (a właściwie jego stóp, na punkcie których ma obsesję). Robi wszystko, co tylko lemur mu rozkaże. Daje sobą pomiatać i kopać się przez Króla Juliana - uważa bowiem, że każdy kontakt ze stopą to przyjemne odczucie. Jedynie w odcinku Mega Mort, kiedy dzięki wynalazkowi Kowalskiego staje się większy i silniejszy, stawia się Julianowi, gdy ten odmawia poczęstowania go bananem. Nawet, kiedy ma żal do lemura, nieprzerwanie wielbi jego stopy. Mort uważa, że tylko król je posiada, więc twierdzi także, że sam ich nie ma. W odcinku Dwie stopy nad ziemią i wyżej dołącza do oddziału pingwinów na pewien czas. Skipper mówi na niego "Smutne Oczy" lub "Smutnooki". Postać - dzięki swojemu wyglądowi i sposobowi mówienia - zyskała sobie sympatię widzów na całym świecie już od swojego pierwszego pojawienia się w filmie Madagaskar. W odcinku Operacja: Podmianka został wypluty przez Rico. Często jest wybierany przez Skippera do pomocy pingwinom . Pomimo swojej głupoty, potrafi posługiwać się komórką i smartfonem.


Uwielbia lody o smaku mango oraz Oku, fikcyjnego bohatera gry elektronicznej (pojawia się on w odcinku Przyjaciel w pudełku). Ma ulubionego kuzyna, który występuje w grze Madagaskar. W jednym z odcinków król Julian daje mu dotykać stóp i każe Morrisowi zrobić mu koktajl. Działo się pod wpływem promienia miłości którym Kowalski miał postrzelić Doris ,żeby go kochała.Lubicie Morta?
~Lodovica~
 

 
Kochani, dodaje mało wpisów, lecz będzie ich więcej! Blog będzie o fioletowej telenoweli -Violetta. I fantastycznej bajce animowanej -Pingwiny z Madagaskaru. Myślę że poznam nowe osoby. Będzie fantastycznie! Zaczynamy od wykreślanki z Pingwinów z Madagaskaru, wybrany przez blog http://nickelodeonforyou.pinger.pl/, który serdecznie polecam.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Hola miśki! Podaje wam wyniki konkursu:
1 miejsce: bff.marlena.sandra.pinger.pl
NAGRODY: 30 kom, 20 like, polecenie bloga x5
2 miejsce: violettalivepolonia.pinger.pl
NAGRODY: 15 kom, 10 like, polecenie bloga x3
3 miejsce: violciagg00.pinger.pl
NAGRODY: 10 kom, 5 like, polecenie bloga x2
Wyróżnienie: ula00000.pinger.pl / tinista123456.pinger.pl
NAGRODY: 5 kom, 3 like, polecenie bloga x1
Gratuluję zwycięzcom, nagrody roześlę około od 9 stycznia.Nowość!
Kiedy piszę na laptopie podpisuje się:
~Lodovica~, a kiedy na tablecie: Lodovica
Będziecie wiedzieli, jak będą błędy, to z jakiego powodu.

Dobranoc ~Lodovica~
 

 
Kochani,
Chcę założyć nowy blog z adminką. Niestety, nie mam jej. Kto by się chciał zgłosić? Tematyka:Violetta.
Pisać na priv
Imię:
Blogowa ksywa/podpis:
Wiek:
I tyle! Mogę najwięcej 5 osób. Chętni pisać. Odpowiedź dostaniecie za niedługo.
Pa, pa.

 

 
Moi mili,
w konkursie wystąpiło dużo osób, lecz nie oddało pracy. Niestety, już dzisiaj ich potrzebowałam, bo mam wolne do 6 i jadę na narty, i nie mam kompa. Dlatego osoby które dosłały prace dostają +1 punkt. Za odp na pytanie są +2p. DAJĘ WAM SZANSĘ! Napiszcie mnie na priv lub na własnym blogu i dajcie link w kom. o pracy, dodam wam punkty później. Głosujcie na wasz ulubiony blog:
1.bff.marlena.sandra.pinger.pl +3p
2.violettalivepolonia.pinger.pl +1p
3.violciagg00.pinger.pl +1p
4.diescesca12.pinger.pl
5.ula00000.pinger.pl
6.violettalivepolonia.pinger.pl
7.violettapoland666.pinger.pl
8.tinista123456.pinger.pl
UWAGA!
MOŻNA GŁOSOWAĆ NA TYLKO 2 BLOGI.
NIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA SIEBIE.
GOŚCIE NIE MOGĄ GŁOSOWAĆ.
MOŻNA SIĘ PROMOWAĆ.
Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom. Zaraz dostaniecie info na priv.

 

 
Proszę głosujcie na mnie tutaj : http://el.aire.pinger.pl/
Mam numerek 5. Odwdzięczę się. Jeszcze raz proszę.
 

 
Kochani,
dzisiaj oficjalnie możecie dodawać wpisy na mój blog. Oczywiście dzisiaj.
Co chcecie robić?
~Kody css
~Quizy
~Zestawy
~Wykreślanki
~...?

 

 
Kochani,
Wstaję, wchodzę na bloga, a tu patrzę 8 621 odwiedzin! Ostatni raz wchodziłam na bloga o 22.30 i było 8 550 odwiedzin. Czyli weszło 71 osób!
Dziękuje a tu zdrapka:
http://dovelodo.pinger.pl/- 3 kom 3 like


Już jutro
Pozdrawiam http://ula00000.pinger.pl/
 

 
ZDRAPKA


http://gwiazdunie986.pinger.pl/ -Dedykacja z Taylor Swift


VS
a.

b.


c.


NUTA DNIA
 

 
Kochani, postanowiłam ogłosić mini konkurs dla fanów Lodovicy z nagrodami wirtualnymi {czyli kom, like, itp.}.
Organizatorem konkursu jest mój blog rozzi17.pinger.pl.
Konkurs polega na zrobieniu kolażu, kartki, plakatu zrobionego na picmonkey.pl lub paincie . Macie w niej zachęcić mnie do pójścia na jej koncert {oczywiście ja jestem zachęcona, ale to konkursowe zadanie}. Wysyłajcie w wiadomości prywatnej wraz z odpowiedziom na pytanie Jak wyobrażasz sobie koncert Lodovicy? Termin wysyłania prac od 27.12.2014r. do 4.01.2015r.. Proszę o podawanie tylko linku swojego bloga i imię. W konkursie mogą brać udział osoby które mają minimum 30 wpisów.

NAGRODY
1 miejsce: 30 kom, 20 like, polecenie bloga x5
2 miejsce:15 kom, 10 like, polecenie bloga x3
3 miejsce: 10 kom, 5 like, polecenie bloga x2
WYRÓŻNIENIA {Od 2-4}
5 kom, 3 like, polecenie bloga x1

POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!
 • awatar Tini ♥ Forever ღ: łał ,może ,może..wezmę udział ,śliczny blog kochana /dodaje do znaj i obser i licze na to samo będzie mi miło jeśli wpadniesz do mnie i przyłączysz się do akcji
 • awatar Magiczny Świat Violetty ♥: Szkoda, ale nie mg wziąć udziału :c Ale za to, życzę wszystkim uczestnikom powodzenia :) Zapraszam do mnie jestem tak jakby nova. <3
 • awatar De story Violetta. <3: Mam na dzieje ,ze dużo osób się zgłosi. :*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
Hej kochani,
teraz mam nadzieję że nie napiszę z błędem, tak jak ostatnio, ponieważ pisałam pierwszy raz na tablecie, a teraz piszę na laptopie. Cóż, w tytule znalazła się zdrapka, jest mnie smutno, bo tylko 4 osoby zdrapały {na 9 możliwych}


NAGRODY
2. ikonki.z.serialu.pinger.pl - 4 komentarze 2 like
3. sandra7456.pinger.pl - dedykacja {pod wpisem} z diecescą
5. zestawy.blogowe.pinger.pl - 2 komentarze 3 like
9. ula00000.pinger.pl - pozdrowienie pod 5 moimi najbliższymi wpisami + 1 kom, 2 like
WSZYSTKIM WYGRANYM DZIĘKUJE, A RESZTA ZDRAPUJE
 • awatar Gira mi Cancion: @Pszczółka Maja: @♥ Dudu Comello ♥: Nie możecie zdrapywać, Niestety
 • awatar Gość: zdrapuje 4
 • awatar Gira mi Cancion: @♥ Dudu Comello ♥: Przy najbliższym wpisie podam twoją nagrodę
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 

Hej

Witaj was kochani. Co dostaliście na święta? Ja dostałam zestaw do makijażu, opaski do włosów, zestaw Rexona, grę monopoli miliarderzy i ......... Tablet! Jezzu, jak się ciesze . I przepraszam za to ze są błędy bo piszę na tablecie.
 • awatar Seriale na Disney Channel.!: Bluzkę,pieniadze i słuchawki oraz kupilam sobie prostpwnice i telefon
 • awatar Gość: Dostałam wielkiego misia, perfumy z 1D i playboya, rolki, lakiery, i niespodzianka mnie czeka jutro mam ją dostać i coś czuje że to nowy telefon :D
 • awatar ♥ Last Dancing ~ Ostatni TaNiEc ♪: Ja dostałam m.in płytę z "Violetty" 3 "Gira mi Cancion" :D I jeszcze inne rzeczy ;) Rozumiemy ;D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›